Haber

Seyhan Genç Basketbolculardan Kupa Ziyareti

KaramanTürkiye’de düzenlenen U-18 Basketbol Bölge Şampiyonası’nda elde ettiği başarılı sonuçlarla Anadolu Şampiyonası’nda Adana’yı temsil eden Çukurova Üniversitesi SeyhanBelediyespor Kulübü U-18 Basketbol takımı, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ı temsilen Spordan Sorumlu Başkan Yardımcısı Gökhan Üney’i kupalarıyla ziyaret etti.

Teknik heyeti ve spor takımını başarılı bir sezon geçirdikleri için tebrik eden Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Üney, “Kupamızı Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay adına teslim aldım. Bizi çok ziyaret etmek istedi ama gelemedi. Programın yoğunluğundan dolayı bulunamıyor. Seyhan Belediyespor kulübü olarak önceliğimiz başarılı sporcular. Alt yapıya çok önem veriyoruz” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ SAHNESİNİ SPORDAN VE SPORCULARDAN ÇEKMIYOR”

En büyük şanslarının sporu seven ve geçmişinde başarılı bir sporcu olan bir belediye başkanına sahip olmaları olduğunu belirten Üney, konuşmasını şöyle tamamladı:

“Cumhurbaşkanımızın spora ve sporcuya verdiği büyük önemin ardından ilçemizi spor anlamında çok rahat bir duruma getirdik. SporKulüplerimizin her zaman yanlarında olması ve başarılı olmaları için imkanlarımız ölçüsünde desteğimizi esirgemiyoruz.”

Kaynak: ANKA / Yerel

sumbashaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu