Haber

1.5 yıl sonra hayatını kaybettiği anlaşıldı, cesedi koltukta bulundu.

Almanya’nın Chemnitz kentinde Latislav B. isimli kişi tek odalı evinde hayatını kaybetti. Bir buçuk yıl sonra 70 yaşındaki adamın öldüğü anlaşıldı.

Bild gazetesinin haberine göre 21 yaşındaki Mandy ile 22 yaşındaki Mauric, Şubat ayında Latislav B.’nin yaşadığı apartmana taşındı. Mandy, “Balkondaki çamaşırlar çok uzun süredir orada duruyordu ve üzerinde giysiler vardı. Elbiseler kirleniyordu” dedi. Maurice ayrıca, “Kimseyi ısrarla izlemeye tabi tutmak istemedik. Ama orada bir yastık, hatta bir insan olabilecek bir şey vardı. Bir noktada acil servisi aradık” dedi.

‘KİRALIK ÖDENDİ, POSTA KUTUSU TAŞMADI’

Kısa süre önce Latislav B.’nin evinden kötü kokuların gelmeye başladığının aktarıldığı haberde, konuta gelen polislerin kapıyı çaldığı, içeriden yanıt gelmeyince kırarak kırdıkları belirtildi. kapı ve girdi. İçeri giren polis ekipleri, adamın kanepede can verdiğini ve vücudunun koltukta çürümeye yüz tuttuğunu gördü. Evde yapılan incelemelerde Latislav B.’nin yaklaşık 1,5 yıl önce yaşamını yitirdiği anlaşıldı. Kanepede, kıyafetleri ve aksesuarlarıyla birlikte bir televizyon kumandası bulundu.

Yapılan incelemelerin ardından evi temizlemeye gelen olay yeri temizlik görevlisi Thomas Kundt, en az iki hafta sonra ‘adamdan hiçbir şey kalmayacağını ve evin tekrar kiralanabileceğini’ söyledi. Kundt, “1,5 yıl çok uzun bir süre. Akrabaları, arkadaşları, tanıdıkları bile yoktu. Takas sırasında fotoğraf bulamadık, kira ödendi ve posta kutusu dolup taşmadı.” (DIŞ HABER)

habersemdinli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu